XXIV konkurs Fundacji Oscara Signorini

17-07-2007

Konkurs przeznaczony jest dla młodych artystów poniżej 35 roku życia. Dopuszczalne jest przesłanie maksimum 3 prac na temat “Nowa perspektywa Transland”, ukazujących obszar Transland z punktu widzenia historii, środowiska naturalnego, architektury, wymiaru antropologicznego, nowych trendów czy tradycji. Technika pracy – malarstwo, rzeźba, instalacja, zdjęcie lub film. Partnerem projektu Translands w przypadku Polski jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, która powołuje krajową komisję konkursową w celu zakwalifikowania 3 prac do ścisłego finału we Włoszech.

Nagroda wręczona zostanie w grudniu 2007 roku w siedzibie Fundacji Oscara Signorini w Mediolanie, w której w dniach 11 – 18 grudnia zostanie zorganizowana wystawa prac zwycięzcy.

Prace z krótkim opisem koncepcji artystycznej oraz tytułem, techniką wykonania oraz rozmiarami pracy prosimy przesyłać na adres Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. do 14 września br. /dołączyć należy również CV wraz z krótką notką biograficzną oraz zdjęciem, opisy w języku polskim i angielskim/. Rozstrzygniecie polskiego etapu nastąpi 19 września, następnie wybrane prace zostaną przesłane do Włoch.

Osoba do kontaktu w sprawach konkursu:

p. Monika Barszcz – Chodkowska, tel. 017 86 76 242

RARR S.A. ul. Szopena 51, 35 – 959 Rzeszów   www.rarr.rzeszow.pl