Tomasz Bembenik zwycięzcą w konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną

31-03-2022

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną to już tradycja. Po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Łańcucie wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łańcucie zorganizowały konkurs, w którym wyłoniona zostaje praca będąca wzorem dla oficjalnej kartki świątecznej Powiatu Łańcuckiego.

Tegorocznym zwycięzcą został Tomasz Bembenik z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach.

Przyznano również nagrodę specjalną dla Szczepana Wosia z Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego Caritas z Wysokiej za odniesienie się w swym projekcie do aktualnych wydarzeń na Ukrainie.

Na konkurs wpłynęło ponad 50 prac, z ośmiu instytucji, spośród których wyróżniono również prace Mikołaja Maczugi, Zofii Zakielarz, Krystyny Kani, Ireny Kubiś, Agaty Dańczuk, Waldemara Musza i Renaty Piwińskiej.

Konkurs skierowany jest do uczestników świetlic terapeutycznych oraz placówek i organizacji zrzeszających osoby niepełnosprawne z terenu naszego powiatu. W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział kartki przygotowane przez uczestników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie z filią w Rakszawie, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego CARITAS w Wysokiej, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach, Stowarzyszenia Osób Niedowidzących "ADOŃ i MY", Dziennego Domu Pomocy Caritas w Łańcucie oraz Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Łańcucie .

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.