III EDYCJA KONKURSU NA NAJLEPSZY ESEJ HISTORYCZNY

20-09-2024

Fundacja Misji Obywatelskiej ogłasza trzecią edycję konkursu na najlepszy esej historyczny zatytułowany "Stan wojenny na Podkarpaciu".

Konkurs organizowany jest w ramach projektu "Historia Oczami Podkarpacia: Stan wojenny w regionie", którego celem jest upowszechnienie wiedzy o wydarzeniach z okresu stanu wojennego oraz upamiętnienie polskiego dziedzictwa historycznego na terenie obecnego województwa podkarpackiego.

Nagrody!

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości od 350 do 600 zł, a najlepsze prace zostaną opublikowane w ramach projektu. Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość udziału w specjalnym spotkaniu autorskim, które odbędzie się podczas finałowego seminarium.

Zasady udziału!

Prace konkursowe można nadsyłać do 30 września. Wszelkie szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe, dostępne są na stronie internetowej Fundacji: https://fmo.com.pl/konkurs-na-najlepszy-esej-historyczny-edycja-2024/ .