II Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego. Transmisja online

28-05-2024

28 maja 2024 r. (wtorek) o godz. 13:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie, przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro) odbędzie się II Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego VII kadencji.

Transmisja online tutaj

Porządek obrad obejmuje:

1. Otwarcie sesji.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Informacja z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Łańcucie za rok 2023.
  4. Sprawozdanie Zarządu Powiatu Łańcuckiego z realizacji ,,Rocznego programu współpracy Powiatu Łańcuckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za rok 2023".
  5. Podjęcie uchwały Statut Powiatu Łańcuckiego.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXVII/201/2021 Rady Powiatu Łańcuckiego w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Podkarpackiemu.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXVII/202/2021 Rady Powiatu Łańcuckiego w sprawie wyrażenia zgody na zaciągnięcie zobowiązania finansowego wykraczającego poza rok budżetowy 2021.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu powiatu na rok 2024.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łańcuckiego.
  10. Informacja Starosty Łańcuckiego odnośnie prac Zarządu Powiatu Łańcuckiego w okresie międzysesyjnym oraz sprawozdanie z realizacji uchwał Rady Powiatu z poprzedniej sesji.
  11. Wnioski, oświadczenia i zapytania radnych.
  12. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  13. Sprawy różne.
  14. Zakończenie.