„Elektronizacja obiegu dokumentów w ramach usługi E-Urząd w Starostwie Powiatowym w Łańcucie Etap I”

30-05-2005
Starosta Łańcucki informuje, że w dniu 17 maja 2005 r. została podpisana umowa z wyłonioną w przetargu nieograniczonym firmą Biuro Usług Komputerowych „SOFTRES” Sp. z o.o. w Rzeszowie,  na dostawę i wdrożenie oprogramowania do elektronicznego obiegu dokumentów w Starostwie Powiatowym w Łańcucie , realizowana w ramach projektu pn. „Elektronizacja obiegu dokumentów w ramach usługi E-Urząd w Starostwie Powiatowym w Łańcucie Etap I” , współfinansowanego w 75 % ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt wiąże się z uruchomieniem elektronicznego obiegu dokumentów oraz sytemu kontroli i oceny stanu zaawansowania spraw, a także etapu jej realizacji. Dzięki wdrożeniu programu poprawi się dokładność realizacji spraw, a także jakość i sprawność działania urzędników.