Uwaga na wzmożony ruch rowerowy

11-07-2017

Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów w Łańcucie zwraca się z uprzejmą prośbą do użytkowników dróg i mieszkańców powiatu łańcuckiego o zachowanie szczególnej ostrożności w dniu 22 lipca 2017 r (sobota) w godzinach 8.oo-21.oo w Łańcucie ul. Kochanowskiego – Dębina- Białobrzegi-Budy Łań.- Żołynia – Kopanie - Zakącie - Brzóza Stad.- Wydrze – Rakszawa –Węgliska- Zalesie- Medynia Gł. – Czarna - Wola Mała - Łańcut ul. Podzwierzyniec, ponieważ w tym okresie czasu rozgrywany będzie wyścig kolarski pod nazwą Łańcucki Maraton Rowerowy Granicami Powiatu 300 km. W czasie przejazdu kolarzy mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia polegające na wstrzymywaniu ruchu w celu umożliwienia przejazdu kolarzom po czym ruch będzie przywracany przez służby porządkowe. Organizatorzy wyścigu oraz policja  apelują o zastosowanie się do poleceń policjantów i służb porządkowych zabezpieczających wyścig.
Zarząd ŁTC w Łańcucie