• W interesie konsumentów

Na sesji wdniu 6lutego 2008 r. Rada Powiatu Łańcuckiego jednogłośnie zatwierdziła sprawozdanie za miniony rok zdziałalności Powiatowego Rzecznika Konsumentw. Informacja przedstawiona przez mgr prawa Krzysztofa Ozgę spotkała się zaprobatą radnych, ktrzy wswoich wystąpieniach oprcz pytań wyrażali uznanie dla pracy rzecznika .
    04-03-2008
  • Kobieta w świetle fryzur i makijażu.

Zespł Szkł nr 3im. Mikołaja Kopernika wŁańcucie zaprasza wszystkich na pokaz fryzjerstwa artystycznego Kobieta wświetle fryzur imakijażu. Impreza rozpocznie się wMiejskim Domu Kultury wŁańcucie 8 marca 2008 (DZIEŃ KOBIET) o godzinie 17.00. Wtrakcie programu będzie można zobaczyć przygotowania fryzur historycznych, nowoczesnych iślubnych. Wprogramie rwnież występ kwartetu smyczkowego zRzeszowa izespołu wokalnego.
    03-03-2008
  • Zaproszenie na Spartakiadę w Łańcucie

Organizacje pozarządowe powiatu łańcuckiego wraz zPowiatowym Centrum Pomocy Rodzinie / PCPR/ w Łańcucie zapraszają na Spartakiadę , ktra odbędzie się wdniach 5-6 kwietnia 2008 r. whali MOSiR wŁańcucie. Otwarcie Spartakiady odbędzie się 5kwietnia ogodz. 9.00. Spotkanie organizacyjne wraz ze zgłoszeniem osb do poszczeglnych dyscyplin sportowych odbędzie się 10 marca o godz. 10:00 wsiedzibie PCPR wŁańcucie, ul. Piłsudskiego 70/5.
    27-02-2008
  • Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu Miej oczy szeroko otwarte.

Polski Związek Niewidomych Okręg Podkarpacki Koło Powiatowe wŁańcucie zaprasza do wzięcia udziału wV edycjikonkursu literackiego pod hasłem : Miej oczy szeroko otwarte- poezja Reginy Schőnborn. Konkurs odbędzie się 1 kwietnia 2008 r. od godz. 9.00 wszkole im. Jana Pawła II wKraczkowej. Tegoroczny patronat: Starosta łańcucki Adam Krzysztoń oraz Wjt Gminy Łańcut Zbigniew Łoza, organizator: Powiatowe Koło Polskiego Zwiazku Niewidomych w Łańcucie, ws
    27-02-2008
  • ZAWARCIE POROZUMIENIA DOT. INTERNETU SZEROKOPASMOWEGO

W ubiegły piątek (22.02.2008) wStarostwie Powiatowym wŁańcucie odbyło się spotkanie starostw oraz wicestarostw zpowiatw: niżańskiego; leżajskiego; przeworskiego; lubaczowskiego; rzeszowskiego; łańcuckiego ijarosławskiego. Celem spotkania było podpisanie porozumienia, wktrym samorządy wyrażają chęć uzyskania rezerwacji częstotliwości radiowych, wcelu wykorzystania ich wramach regionalnej sieci szerokopasmowej wtechnologii WiMAX.
    26-02-2008