• OGŁOSZENIE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie wŁańcucie informuje, iż podjęło realizację projektu systemowego Program aktywizacji społecznej wPowiecie Łańcuckim wramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VIIPromocja integracji społecznej Działanie 7.1 Rozwj iupowszechnienie aktywnej integracji Poddziałanie 7.1.2 Rozwj iupowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie wspłfinansowanego ze środkw Europejskiego Funduszu Społeczn
    06-08-2008
  • XXI SESJA RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

18 sierpnia 2008 r. (poniedziałek) ogodz. 13.00 wsali posiedzeń Starostwa Powiatowego wŁańcucie, przy ul. Mickiewicza 2(I piętro) odbędzie się XXI Sesja Rady Powiatu Łańcuckiego.
    06-08-2008
  • KOLEJNE SUKCESY

Zespł Taneczny Gracja działający przy Powiatowym Zespole Ognisk Pracy Pozaszkolnej wŁańcucie odnisł kolejne sukcesy. Tym razem na Krajowych Mistrzostwach Polski SHOW DANCE,ktre odbywały się wTarnowie Podgrnym wdniach 06 09.06.2008 r. Mistrzostwa były jednocześnie kwalifikacją do Mistrzostw Europy iMistrzostw Świata. Gracja reprezentowała zarwnoMiasto Łańcut, jak iPowiat Łańcucki.
    05-08-2008
  • Nowa trasa rowerowa w Województwie Podkarpackim

W dniu 25 lipca br. Zarząd Wojewdztwa Podkarpackiego zatwierdził przebieg trasy rowerowej w Wojewdztwie Podkarpackim w ramach Działania V.2 Programu Operacyjnego Rozwj Polski Wschodniej na lata 2007-2013 Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej. W związku z pracami nad wytyczeniem przebiegu trasy rowerowej Powiat Łańcucki zwrcił się z wnioskiem o ujęcie w projekcie także tras rowerowych przebiegających przez teren Powiatu Łańcuckiego.
    04-08-2008
  • Szkolenia dla przedstawicieli średnich, małych i mikroprzedsiębiorstw

Agencje rozwoju regionalnego zterenu wojewdztwa podkarpackiego zapraszają na szkolenia dla przedstawicieli średnich, małych imikroprzedsiębiorstw na temat możliwości korzystania zdotacji wramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewdztwa Podkarpackiego na lata 2007-2013. terminy oraz miejsca szkoleń znajdują się wzakładce więcej
    31-07-2008